WNĘTRZA

Metamorfoza sypialni. Część pierwsza – inspiracje.

metamorfoza sypialni

Ufff po raz pierwszy urządzanie mieszkania idzie mi tak powolutku. Nawet się cieszę, bo zdążyliśmy już zamienić się sypialniami z chłopakami. Nasza sypialnia w domu w Polsce była biała, bardzo biała, w zasadzie niemal wszystko było białe. Nie pokazywałam tu nigdy zdjęć, ponieważ nie skończyliśmy jej urządzać i wyjechaliśmy.

Pierwsze mieszkanie w Anglii to była jedna wielka porażka. W sypialni ledwo mieściło się łóżko, o komodzie mogliśmy tylko pomarzyć. Metamorfoza sypialni? Zapomnij! Sporo miejsca zajmował piec (!), a do tego wcisnęliśmy jeszcze z boku dziecięce łóżeczko. Wszystko po to, żeby jak najwięcej miejsca miał Antoś, ale prawdę mówiąc ciągle marzyłam o większej przestrzeni i miejscu do przechowywania.

Doczekałam się! Sypialnia nie jest duża, bo jak wspomniałam większy pokój odstąpiliśmy chłopakom do podziału, ale i tak jest znacznie lepiej niż było. Mamy do dyspozycji jakieś 12m2. I chociaż nie jest to wiele, zmieści się wszystko, o czym myślę, można się swobodnie poruszać i nie wydamy milionów na urządzanie, co w przypadku wynajmowanego domu ma sporo plusów.

Moje plany to jasne wnętrze, odrobina zieleni, na pewno żywe rośliny, ramy na jednej ze ścian, grafiki nad łóżkiem, fotel, lampa stojąca, na komodach jakieś drobnostki, półka na książki i…łóżko. Na tę chwilę mamy łóżko i komody 😉 oraz jeden stolik nocny, więc jeszcze sporo przed nami. Pokażę Wam kilka inspiracji.

Metamorfoza sypialni – czego chcę?

Kolory: biel, czerń, brąz, zieleń i odrobina złota oraz chromu.

Meble: łóżko, dwie komody, stolik nocny, niewielki fotel.

Dodatki: rośliny, zdjęcia/grafiki, poduszki, drobnostki na komody oraz stolik, świece itp.

Oświetlenie: lampa górna, lampa stojąca, lampa stołowa.

Metamorfoza sypialni – inspiracje

Na początek kilka inspiracji z Pinteresta. I od razu napiszę: odradzam szukanie tam czegokolwiek, bo…przepadniecie na dłuuugie godziny! Kiedyś nie rozumiałam czym ludzie się zachwycają, ale to faktycznie wciąga. Tysiące modowych, wnętrzarskich i dziecięcych inspiracji – kopalnia wiedzy! Tak naprawdę polecam każdemu, bo dzięki możliwości przypinania na swojej tablicy wybranych zdjęć, łatwo odnaleźć swój styl i drogę, którą chcemy podążać.1 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.