WSPÓŁPRACA

SimplyAnna to blog, który powstał w 2013 roku. Niesztampowy i opiniotwórczy, ale niepozbawiony humoru, z solidną dawką dobrej kuchni. Czytelnicy znajdują tu przede wszystkim wartościowe teksty oprawione
w naturalne zdjęcia z życia naszej rodziny.

Kim są moje czytelniczki?

To w większości kobiety, w wieku 24-35 lat. Szukają ciekawych rozwiązań, pomysłów na radzenie sobie z trudnościami  i przepisów na życie, które nawet kiedy jest fast, może być slow. Kobiety, żony i mamy w zabieganej codzienności potrzebują treści dobrej jakości. Czytelniczkom zawsze polecam produkty i usługi, które sama bym wybrała. Dbam o to, żeby reklama niosła ze sobą wartość zarówno dla nich, jak i dla marki.

O czym piszę?

DZIECI I RODZINA – staram się nie udzielać rad, a opisywać jak jest naprawdę. Nie odnajduję się ani wśród słodkich, idealnych mam ani między narzekającymi na macierzyństwo kobietami. Jestem gdzieś po środku. Chcę pokazać, jak fajnie wykorzystać czas z dziećmi, co można zrobić razem we Wrocławiu, uczymy się emocji i porozumienia na linii dziecko-rodzic.

PRZEPISY I TIPY – uwielbiam gotować, a kuchnię uważam za swoje naturalne środowisko. Na blogu znajdują się przede wszystkim przepisy na zdrowe, pełnowartościowe posiłki. Zwracam dużą uwagę na skład produktów, które kupuję i nakłaniam do tego innych. Zachęcam do planowania posiłków i ograniczenia odpadów.

DOM I PODRÓŻE – jestem Wrocławianką i lokalną patriotką. Odkrywam tajemnice Dolnego Śląska i prezentuję najlepsze miejscówki na rodzinny weekend lub dobrą zabawę z dzieciakami we Wrocławiu. W tej kategorii pojawiają się także wpisy lifestylowe, podróżnicze i notatki z emigracji. 

ŚRODOWISKO I EKOLOGIA – jestem inżynierem ochrony środowiska i postanowiłam wprowadzić na blog kategorię, w której moja wiedza będzie przydatna i spełni rolę edukacyjną dla moich czytelników. Zachęcam do ograniczenia odpadów, mądrych wyborów podczas zakupów – uczę czego unikać i jak wykorzystać to, co mamy już w domu. To zdecydowanie najbardziej przyszłościowa kategoria – mam nadzieję, że także ją lubicie!

 

Dbam o dobre relacje z Czytelnikami. Dzięki temu regularnie powracają na blog i chętnie udostępniają publikowane treści. Blog znalazł się w prestiżowym rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016 roku, stworzonym przez Tomka Tomczyka (jasonhunt.pl). 

w 2019 roku wzięłam udział w Kulinarnych Mistrzostwach Blogerów w Bydgoszczy – Food Blogger Festival, jako jedna z 6 blogerów kulinarnych wybranych z całej Polski.

Wystąpiłam jako panelista podczas Szkolenia dla kadr instytucji kultury w ramach akcji #muzealniaki w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu.

Zasady współpracy:

Współpracując ze mną, masz gwarancję nieszablonowego podejścia do realizacji projektu. Lubię wyzwania, a Twój produkt może zostać jednym z nich! Wszystkie treści są zoptymalizowane pod kątem SEO.

W ramach kampanii reklamowej mogę zaproponować:

  • wpisy sponsorowane, inspirowane
  • recenzje produktów lub miejsc
  • wystąpienia publiczne
  • nagranie podcastu
  • lokowanie produktu
  • akcje kreatywne
  • relacje z eventów
  • wywiady, sesje zdjęciowe itp.

Chcesz ze mną współpracować? Napisz:
kontakt@simplyanna.pl

Razem możemy stworzyć coś fajnego, co na długo zapamiętają moi Czytelnicy i Twoi klienci.Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.