WSPÓŁPRACA

SimplyAnna to blog, który powstał w 2013 roku. Niesztampowy, opiniotwórczy, ale niepozbawiony humoru, z solidną dawką dobrej kuchni. Czytelnicy znajdują tu przede wszystkim wartościowe teksty oprawione w piękne fotografie.

Na blogu poruszam tematy związane z lifestylem rodziny. Piszę o codziennym życiu wypełnionym dobrą kuchnią i pięknymi wnętrzami. Pokazuję innym rodzicom, że z dwójką dzieci da się pracować i realizować cele bez czarowania rzeczywistości. Trzy lata emigracji pozwoliły mi spojrzeć na życie z innej perspektywy.

SimplyAnna jest miejscem, które odwiedzają przede wszystkm kobiety w wieku 24-35 lat. Szukają ciekawych rozwiązań, pomysłów na radzenie sobie z trudnościami,  i przepisów na życie, które nawet kiedy jest fast, może być slow. Udało mi się zgromadzić wokół bloga zaangażowaną, wspierającą się wzajemnie społeczność. Dlatego swoim Czytelniczkom zawsze polecam produkty i usługi, które sama bym wybrała. Dbam o to, żeby reklama niosła ze sobą wartość zarówno dla nich, jak i dla mnie.

Poniżej przedstawiam statystyki z ostatniego miesiąca z GA oraz wyniki z Similarweb:

O jakości strony świadczą regularnie powracający czytelnicy i chętnie udostępniane treści. Blog znalazł się w prestiżowym rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016 roku, stworzonym przez Tomka Tomczyka (jasonhunt.pl).

Jestem otwarta na różne formy współpracy, w zależności od Twoich oczekiwań. Współpracując ze mną, masz gwarancję kreatywnego podejścia podczas realizacji projektu. Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie. Lubię wyzwania!

 

W ramach kampanii reklamowej mogę zaproponować:

  • wpisy sponsorowane, inspirowane
  • recenzje produktów lub miejsc
  • konkursy
  • lokowanie produktu
  • akcje kreatywne
  • relacje z eventów
  • wywiady
  • sesje zdjęciowe itd.

Jeśli podoba Ci się to co robię i chcesz ze mną współpracować, napisz:
kontakt@simplyanna.pl

Razem możemy stworzyć coś fajnego, co na długo zapamiętają moi Czytelnicy i Twoi klienci.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrypcja  
Powiadom o