WSPÓŁPRACA

SimplyAnna to blog, który powstał w 2013 roku. Niesztampowy i opiniotwórczy, ale niepozbawiony humoru, z solidną dawką dobrej kuchni. Czytelnicy znajdują tu przede wszystkim wartościowe teksty oprawione w naturalne zdjęcia z życia naszej rodziny.

Chcesz, żeby TWÓJ PRODUKT został potraktowany niebanalnie? Świetnie trafiłeś! Staram się w najprostszych przedmiotach dostrzegać drugie dno. Blog SIMPLYANNA.pl zgromadził oddaną rzeszę czytelniczek, które ufają moim rekomendacjom i wiedzą, że polecam tylko to, czego jestem w 100% pewna.

Kim są moje czytelniczki?

To przede wszystkim kobiety w wieku 24-35 lat. Szukają ciekawych rozwiązań, pomysłów na radzenie sobie z trudnościami  i przepisów na życie, które nawet kiedy jest fast, może być slow. Kobiety, żony i mamy w zabieganej codzienności potrzebują treści dobrej jakości. Czytelniczkom zawsze polecam produkty i usługi, które sama bym wybrała. Dbam o to, żeby reklama niosła ze sobą wartość zarówno dla nich, jak i dla marki.

O czym piszę?

DZIECI – staram się nie udzielać rad, a opisywać jak jest naprawdę. Nie odnajduję się ani wśród słodkich, idealnych mam ani między narzekającymi na macierzyństwo kobietami. Jestem gdzieś po środku. Chcę pokazać, jak fajnie wykorzystać czas z dziećmi.

JEDZENIE – uwielbiam gotować, a kuchnię uważam za swoje naturalne środowisko. Na blogu znajdują się przede wszystkim przepisy na zdrowej, pełnowartościowe posiłki. Zwracam dużą uwagę na skład produktów, które kupuję i nakłaniam do tego innych. Zachęcam do planowania posiłków i ograniczenia odpadów.

WROCŁAW – jestem Wrocławianką i lokalną patriotką. Odkrywam tajemnice Dolnego Śląska i prezentuję najlepsze miejscówki na rodzinny weekend lub dobrą zabawę z dzieciakami we Wrocławiu.

LIFESTYLE – w tej kategorii znajdują się wpisy o tematyce podróżniczej, damsko-męskiej, kobiecej i opisującej codzienność na naszej emigracji, z której postanowiliśmy wrócić.

WNĘTRZA – metamorfozy naszego angielskiego i polskiego domu, renowacja mebli, pomysły DIY.

ŚRODOWISKO – jestem inżynierem ochrony środowiska i postanowiłam wprowadzić na blog kategorię, w której moja wiedza będzie przydatna i spełni rolę edukacyjną dla moich czytelników.

 

Poniżej przedstawiam statystyki z GA (listopad 2018) oraz wyniki z Similarweb:

 

 

Simplyanna.pl dba o dobre relacje z Czytelnikami. Dzięki temu regularnie powracają na blog i chętnie udostępniają publikowane treści. Blog znalazł się w prestiżowym rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2016 roku, stworzonym przez Tomka Tomczyka (jasonhunt.pl). 

Zobacz jak podjąć współpracę ze mną:

Współpracując ze mną, masz gwarancję nieszablonowego podejścia do realizacji projektu. Lubię wyzwania, a Twój produkt może zostać jednym z nich! Wszystkie treści są zoptymalizowane pod kątem SEO.

 

W ramach kampanii reklamowej mogę zaproponować:

  • wpisy sponsorowane, inspirowane
  • recenzje produktów lub miejsc
  • konkursy
  • lokowanie produktu
  • akcje kreatywne
  • relacje z eventów
  • wywiady
  • sesje zdjęciowe itd.

Jeśli podoba Ci się to co robię, napisz:
kontakt@simplyanna.pl

Razem możemy stworzyć coś fajnego, co na długo zapamiętają moi Czytelnicy i Twoi klienci.

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrypcja  
Powiadom o
Zapisz mnie na newsletter!
Chcę odebrać darmowy e-book z przepisami.
Dbamy o Twoją prywatność.