prezenty zimowe
DOM I PODRÓŻE

Najlepsze prezenty zimowe!

Tłumy ludzi przemierzają alejki galerii handlowych w poszukiwaniu wymarzonych prezentów. U większości na samą myśl o długiej kolejce do kasy pojawiają się mokre plamy pod pachami. Dlatego sama wolę kupować prezenty w listopadzie, ewentualnie przez Internet, co przy konieczności dojazdu do Wrocławia i tak bardziej się opłaca, zwłaszcza jeśli idzie o najcenniejszą walutę – czas… Obiecałam jakiś czas temu, że pokażę na blogu najlepsze prezenty zimowe i to jest właśnie ta chwila. 

Lista prezentów, którą tu prezentuję została stworzona w oparciu o komentarze na fb SimplyAnna i własne doświadczenia, czyli najlepsze combo ever. Pamiętajcie, że prezenty zimowe to nie tylko wszystko, co chcemy podarować bliskim pod choinkę. To przede wszystkim prezenty od serca, stworzone z myślą o osobach, które nie lubią zimy (żeby polubiły!) i tych, które zimę kochają (i chcemy im dać jeszcze więcej frajdy).

Prezenty zimowe – lista największych umilaczy.

1. Odzież.

Pole do popisu, oczywiście pod warunkiem, że osoba obdarowywana chciałaby taki prezent dostać, a obdarowująca zna gust i rozmiary przyszłego właściciela :). Rękawice, ciepłe czapki i szaliki, miękkie skarpety, nauszniki i swetry.

Rękawice 1, 2, 3, 4, 5

Mój faworyt to niebieskie rękawiczki od Moniki Kamińskiej.

 

Czapki 1, 2, 3, 4, 5, 6

 

Skarpety 1, 2

2. Termosy i kubki termiczne.

Takie prezenty zimowe doceni każdy zmarźluch! Zwłaszcza mamy, które bez względu na pogodę wędrują z maluchami na dalekie spacery. Dla mnie znacznie lepszym rozwiązaniem jest kubek termiczny – wydaje mi się bardziej poręczny, wygodniejszy. Termosy zazwyczaj idą w odstawkę, ale moja siostra z chęcią zabiera termos pysznej herbaty do pracy.

Termosy 1, 2, 3, 4, 5

Kubki termiczne 1, 2, 3, 4

3. Termofory i ogrzewacze.

Leżysz pod kocykiem i ciągle marzniesz? To coś dla Ciebie :).

1, 2, 3, 4

 

4. Kapcie.

Nikt w mojej rodzinie nie chodzi w kapciach…oprócz Taty! Zatem zdarzają się jeszcze osoby, które lubią kapcie i ich używają. Oprócz tradycyjnych wsuwanych laczków, istnieją też skarpety z usztywnioną podeszwą.

1, 2, 3, 4, 5

 

5. Kubki, herbaty i kawy z zimową nutą.

Kubki 1, 2, 3, 4, 5, 6

 

Herbaty i kawy wybrałam dla was w tym samym miejscu 1

 

6. Sanki.

Nie możemy doczekać się sanek! Przyznaję, że to z myślą o nich powstał wpis opisujący prezenty zimowe. Nasze dzieciaki jeszcze nie miały okazji jeździć na sankach, dlatego każdego dnia wyczekujemy śniegu.

Sanki 1, 2, 3, 4, 5

7. Nauka jazdy na nartach.

Oferta jest bardzo szeroka, tego konkretnego musicie poszukać w sieci w okolicy, która was interesuje, dla wybranej grupy wiekowej. Nigdy nie jeździłam na nartach, jestem ciekawa jak by mi poszło :). Ze sportów zimowych, dla mnie doskonałym prezentem byłby karnet na lodowisko.

8. Zimowe wyprawy i skitury.

To kolejna, bardzo popularna kategoria zimowych prezentów. Dla odważnych!

9. Kocyki, pledy, narzuty.

Niezbędne na długie zimowe wieczory. Szczególnie cenię te dobrej jakości, które faktycznie grzeją.

1, 2, 3, 4, 5

 

10. Zapachowe świece i akcesoria do domu.

Właśnie zaczął się w naszym domu sezon na zimowe zapachy. Pomarańcze, mandarynki, cynamon i jabłka. Są rzeczy, z których się chyba nigdy nie wyrasta! Chociaż pomarańcze możemy zjeść o każdej porze roku, to właśnie zimą smakują i pachną szczególnie.

Moje wybory to ponadczasowe Yankee Candle, ale lubię też te wszystkie zapachy w sprayu, których nie używamy ze względu na dzieci. Jeśli jednak możecie – niektóre pachną naprawdę pięknie i zawsze będą mi się kojarzyły z cudownymi świętami. Wybieram je też jako prezenty zimowe, ale tylko dla osób które je naprawdę lubią.

Napracowałam się, uff! Jeśli podobał Ci się ten wpis, będę bardzo wdzięczna, jeśli:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.