DZIECI I RODZINA

To one przejmują nocą władzę w naszym domu! #duplovember

duplovember 3

Był listopad 2017 roku. Pierwszy listopad w Polsce po kilku latach nieobecności. Deszczowy, smutny, krótki, ciemny, nudny…mogłabym tak wymieniać wszystkie negatywne strony listopada – zresztą sama wiesz, jak jest. Już nie ciepła, kolorowa jesień, a jeszcze nie pachnący choinką grudzień. Takie NIC. Nic, które postanowiłam zmienić, a w poszukiwaniu inspiracji trafiłam na akcję #dinovember (powstałe z połączenia słów dinosaur i november). Wiedziałam, że u nas dinozaury nie mogą ożywać, bo mamy ich tylko kilka. Właśnie wtedy na wallu wyświetlił mi się wpis Kai z bloga moi-mili.pl. W jej domu, kiedy wszyscy smacznie spali, do akcji wkraczały…ludziki Duplo! Strzał w dziesiątkę <3. Kaja zainspirowała mnie do stworzenia własnego duplovember!

duplovember duplovember 2

Na początku posiłkowałam się zdjęciami dinozaurów i duplo, które znalazłam na Pinterest i Instagramie. Teraz dzieci same podpowiadają, co też te ludziki mogą zbroić w nocy, a ja staram się spełniać ich marzenia i odrobinę zaskakiwać. Antośma 5 lat i pokochał duplovember całym serduchem. Już od września dopytywał, kiedy będzie listopad. W ten prosty sposób sprawiliśmy, że najmniej lubiany miesiąc w roku stał się ulubionym naszych dzieci!

Łapcie kilka fotek z tego roku i zróbcie swoim dzieciakom fantastyczny listopad! I pamiętaj, to absolutnie nie muszą być ludziki Duplo, mogą być te małe albo w ogóle zupełnie inne zabawki – najważniejsza jest dobra zabawa i trochę rozrabiania ;).

Dziwne. Wczoraj słyszeliśmy, jak O N A mówi do Antka, że zrobienie płatków z mlekiem jest proste. I co? I CO? Dobrze, że chociaż nie my musimy sprzątać…w końcu to duplovember!

Mówili, że mydło śliskie i faktycznie!

P.S. Projektant tej butelki na mydło dopasował wielkość rurki do naszych rąk! Łuuuhuuu!

A gdyby tak porozrabiać w lodówce? Ten brokuł wygląda na niebezpieczny, sądząc po kolorze, ale zaraz go dziabniemy i przyłożymy plastikową rękę do obiadu. Ciekawe kiedy mają zamiar opróżnić te słoiki…

Inne wpisy, które mogą Ci się spodobać:

  1. PREZENT DLA TRZYLATKA
  2. ŚWIĘTA ZERO WASTE
  3. BABOCUSH BED

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.