postanowienia
  •  
  •   

Schudnąć. Rzucić palenie. Zmienić pracę. Ściąć włosy. Nie odmawiać sobie niczego. Częściej dzwonić do mamy. Każdy ma jakieś postanowienia, powtarzalne co roku.

Postanowienia na Nowy 2014 Rok. Zawsze te same. Nie moje. Bo ja figurę mam w porządku, nie palę, pracę posiadam najlepszą na świecie, włosy mi się podobają, nie odmawiam sobie przyjemności a do mamy dzwonię prawie codziennie. Mogę być z siebie dumna. W 2013 roku robiłam wszystko najlepiej jak potrafiłam, urodziłam wspaniałego syna, małżeństwo obchodziło kolejną rocznicę. Przeżyłam.

Niech postanowienia robią Ci, którzy nie działają na bieżąco. Wyznaczenie konkretnej daty na dokonanie zmian w swoim życiu będzie miało sens tylko wtedy kiedy dotrzymamy terminu. W innym wypadku? Lepiej dajcie sobie na wstrzymanie, przecież jest Wam dobrze tak jak jest.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2014 Roku! Kolorów i zabawy jak w wesołym miasteczku. Beztroski i szczęścia. Zdrowia. Życzę Wam 2014 roku pełnego wrażeń.

Życzę Wam, żeby postanowienia was nie powstrzymywały przed zmianami i żeby nie były jedynym motorem napędowym wszystkich działań. Postanowienia są fajne, kiedy wypływają naturalnie z naszego stylu życia i motywują, ale razem z innymi czynnikami.

 

 

Jeśli podobał Ci się ten wpis, będę wdzięczna jeśli:

.


  •  
  •   
avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
6 rzeczy, które uczynią Cię szczęśliwszą od zaraz.BoodzikKasia Walczak-NowakHafijasfiga Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrypcja  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
figa
Gość
figa

Spełniona kobieta = szczęśliwa kobieta, fantastycznie czytać tak pełne optymizmu słowa. Życzenia na Nowy Rok – oby tak dalej i dobra passa Was nie opuszczała!

Hafijas
Gość
Hafijas

Wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂

Kasia Walczak-Nowak
Gość
Kasia Walczak-Nowak

Wszystkiego najlepszego. Oby tak zawsze było wspaniale. :-))

Boodzik
Gość

Dzięki wszystkim!

trackback

[…] argumentu, żeby to zrobić. Prawda jest jednak taka, że po miesiącu, góra dwóch, nikt o postanowieniach nie pamięta. W naszą codzienność można tchnąć nowego ducha z dnia na dzień. Tak po prostu […]