postanowienia

Schudnąć. Rzucić palenie. Zmienić pracę. Ściąć włosy. Nie odmawiać sobie niczego. Częściej dzwonić do mamy. Każdy ma jakieś postanowienia, powtarzalne co roku.

Postanowienia na Nowy 2014 Rok. Zawsze te same. Nie moje. Bo ja figurę mam w porządku, nie palę, pracę posiadam najlepszą na świecie, włosy mi się podobają, nie odmawiam sobie przyjemności a do mamy dzwonię prawie codziennie. Mogę być z siebie dumna. W 2013 roku robiłam wszystko najlepiej jak potrafiłam, urodziłam wspaniałego syna, małżeństwo obchodziło kolejną rocznicę. Przeżyłam.

Niech postanowienia robią Ci, którzy nie działają na bieżąco. Wyznaczenie konkretnej daty na dokonanie zmian w swoim życiu będzie miało sens tylko wtedy kiedy dotrzymamy terminu. W innym wypadku? Lepiej dajcie sobie na wstrzymanie, przecież jest Wam dobrze tak jak jest.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2014 Roku! Kolorów i zabawy jak w wesołym miasteczku. Beztroski i szczęścia. Zdrowia. Życzę Wam 2014 roku pełnego wrażeń.

Życzę Wam, żeby postanowienia was nie powstrzymywały przed zmianami i żeby nie były jedynym motorem napędowym wszystkich działań. Postanowienia są fajne, kiedy wypływają naturalnie z naszego stylu życia i motywują, ale razem z innymi czynnikami.

 

 

Jeśli podobał Ci się ten wpis, będę wdzięczna jeśli:

.

5 comments

  1. figa 31 grudnia, 2013 at 21:45 Odpowiedz

    Spełniona kobieta = szczęśliwa kobieta, fantastycznie czytać tak pełne optymizmu słowa. Życzenia na Nowy Rok – oby tak dalej i dobra passa Was nie opuszczała!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.