DOM I PODRÓŻE

Rysunki w social media – kto robi najlepsze?

rysunki w social media

Nie jest tajemnicą, że żyjemy w czasach, w których ciężko jest wyłowić wartościową kroplę z całego wodospadu treści. Wciąż płyną na naszym feedzie memy, wiadomości, posty znajomych, posty w których znajomi oznaczają naszych znajomych, świętowanie rocznic znajomości, urodzinowe życzenia i codzienne sprawy. Cała masa… Śmieci. Czasem coś tam mignie interesującego i ja pewnego dnia postanowiłam sobie te fajne i bardziej wartościowe rzeczy zapisywać. Choćby po to, żebyście też mogły je zobaczyć. Kto robi najlepsze rysunki w social media?

Lubię rysować i mam wiele pomysłów, ale moje ręce nie nadążają za wyobraźnią. Trochę szkoda, że są osoby, które robią to dużo lepiej ;). Na początek 6 osób, które w miarę regularnie obserwuję i stosunkowo często publikują, dostosowując treści do aktualnej sytuacji w kraju/na świecie/we własnym życiu.

1. Andrzej Mleczko.

2. Kasia Niewiadomska.

3. Andrzej Milewski (Andrzej Rysuje)

4. Tomasz Brusik (Rysuję Fejsbuki)

5. Jeden Rysunek Dziennie = naprawdę jeden rysunek dziennie. Warto obserwować, bo ciężko o równie życiowe i niepozbawione humoru rysunki w social media.

6. Smutne historie spisane na kacu i tanim papierze. Charakterystyczka kreska, od razu rozpoznasz autora widząc w sieci jego prace.

Jeśli podobał Ci się ten wpis, koniecznie zostań ze mną na fp SIMPLYANNA!

  •  
  •   
  •  
  •  
  •  

1 comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.