DOM I PODRÓŻE

Daj się poznać! ANKIETA.

ankieta

Znasz to? Wstajesz rano i masz genialny pomysł na tekst. Sam się pisze w Twojej głowie. Szybko, szybciutko bo umknie! Słowo po słowie, nie możesz uwierzyć że powstaje tak szybko jakby gdzieś wisiał w powietrzu i tylko czekał kiedy wlecieć do Twojej głowy. Jeszcze tylko nastawisz kawę, zjesz śniadanie, oporządzisz dziecko albo męża albo psa albo może posprzątasz mieszkanie. Później zrobisz się na bóstwo – nawet jeśli jesteś facetem – bo tak saute z domu wyjść nie wypada. Zakupy, praca, odebrać pociechę z przedszkola albo obiad od chińczyka. Jeszcze tylko chwila, zaraz wszystko zapiszesz, przecież nie uleci jak ta mgła nad polem. Szybko zjesz coś smacznego, obejrzysz wiadomości i wyrzucisz śmieci. Ach, no i musisz chwilę popracować. I tak przychodzi wieczór. O czym to ja miałam napisać?

A, już wiem! Chciałabym Cię prosić o wypełnienie ankiety. Pomoże mi prowadzić bloga, ulepszać go, udoskonalać i spełniać Twoje, czytelnicze wymagania, podołać preferencjom i wyjść na powitanie oczekiwaniom. Pomóż, żeby moje myśli już więcej tak nie ulatywały. Szkoda by było.

KLIKNIJ TU ŻEBY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

Dziękuję za poświęcony mi czas! Obecnie wszystko pędzi, leci na łeb i szyję. Zatrzymać się na chwilę i pomóc nie jest łatwo, a jednak to potrafisz! Miło mi, że jesteś tu ze mną.

 

6 comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.