DOM I PODRÓŻE

3 lata – 1 blog – 100 zdjęć

małe dziecko

Świętuję 3 lata blogowania. Blog  SimplyAnna to niesamowite medium, które pozwoliło mi nawiązać łączność z „moim” polskim światem i poznać mnóstwo inspirujących, osób. Może nawiązać przyjaźnie. Blog SimplyAnna jest miejscem, na którym pokazuję wam naszą codzienność, nasze wzloty i upadki, ale dzielę się też wiedzą. Zostańcie ze mną na dłużej, wypijcie kieliszek szampana za kolejne lata i zobaczcie jak przez ostatnie trzy wyglądało nasze życie w kadrach.

Blog SimplyAnna to w końcu ja i moja rodzina <3

Co się zmieniło od początku mojego blogowania?

  • Urodziłam drugiego syna. Na dodatek ma już 1,5 roku!
  • Przeprowadziliśmy się wszyscy do Wielkiej Brytanii, gdzie mój mąż rozwija własny biznes, a ja nadal bloguję tylko w blogowanie wplatam treści „z dziennika emigrantki”. Po prawie trzech latach zaczynam się przyzwyczajać do obcej rzeczywistości, ale intensywnie myślę o powrocie do Polski. Emigracja wydaje się łatwa na odległość, tęsknota jednak bywa tak silna, że marzy się tylko i wyłącznie o ojczyźnie, postrzegając ją w samych superlatywach.
  • starszak ma już 4 lata i idzie w tym roku do szkoły. Sama nie mogę w to uwierzyć, czas tak szybko płynie, dopiero co pokazywałam go wam pełzającego po podłodze i cieszyłam się z pierwszych kroków. Dziś jest ode mnie zdecydowanie szybszy ;).

 

Zapraszam Cię do obserwowania na fp SIMPLYANNA

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.