CZYTAM

Robię to za darmo, stać mnie.


Dlaczego rozmiarówka sukienek kończy się na 44? Czy Wrocław jest brzydki? Jaka firma reklamuje krem do twarzy tekstem z podtekstem? Gdzie zainspirować się uliczną fotografią i jak zrobić antyreklamę babci? U mnie się dowiecie, gdzie się dowiecie!

Bo jakoś tak się przyjęło, że chętnie polecamy. Swoje wpisy. O innych lepiej nie mówić, jeszcze skradną naszą publiczność. No trudno. Szkoda, żebym sama się zachwycała. Szczerze polecam. Lubię ich i czytam. Niektórych znam osobiście, z innymi to raczej monolog znajomościowy. Jednych warto czytać często, do drugich zaglądać z doskoku. Są nieraz takie momenty, że chciałoby się pogłaskać jeża, ale lepiej go nie pękać. Nie wiecie o czym piszę? Nieważne. Po prostu enjoy!

 

1. Kasię czytam od początku. Dziwnie brzmi, że kogoś czytam ale taka prawda. Lubię jej teksty o słowach, których nie toleruje. Ale z ostatnich rozwalił mnie punkt 6.

2. Paweł Opydo porusza momentami tak abstrakcyjne tematy, że nie wiadomo czy się z tego śmiać, trwać w szoku czy komentować….jak żyć?

3. Bardzo lubię zdjęcia, które robi Zorki. Jego fotografia uliczna ma w sobie moc przyciągania. Zawsze znajdę tam coś inspirującego.

4. Jeśli ktoś pokazuje Wrocław tak, jak go widzę, to jest właśnie Ona. Ktoś powiedziałby, że to brzydka, skrywana strona tego miasta. A ja tam widzę piękno, znam te zakątki. Są wszędzie, blisko Ciebie, w Twoim otoczeniu, rozejrzyj się!

5. Z Magdą znamy się z forum budowlanego. Wsiąkła w swój biznes, ja w pieluchy. Cóż, życie. Prowadzi też bloga i pokazuje nieraz takie cuda, że oko bieleje. Jednym z moich ulubionych wpisów jest ten z książkami w tle.

6. Lucy to taka blogerka, która jest mocna w gębie. I bardzo dobrze, bo słodkiego pierdzielenia mam aż po kokardy. Ale oprócz słowa pisanego, urzekła mnie Warmią, jaką pokazała.

7. Myślisz, że w Twojej głowie, domu, otoczeniu priorytety układają się w piękną piramidkę? Te najważniejsze są podwaliną pod budowę, fundamentem, najważniejszym, zajmującym najwięcej miejsca? A może w piramidzie preferujesz element górujący nad resztą? Tekstualna wie o co i jak dbać. Bierz przykład.

8. Czy zdawaliście sobie sprawę, że rodząc się w danym kraju, miejscu, miejscowości mamy ustawienia domyślne? Jasne, możemy skonfigurować co trzeba ale przed konfiguracją czeka nas weryfikacja. Przez otoczenie.

Nu, to by było na tyle. Było 10, ale.

Wesołych jajek, mokrych koszulek i smacznego dyngusa!